Z życia wzięte

29.09.2003

Wrocław, POLAND

 Do strony głównej

Waldemar Wietrzykowski      kontakt © 2003  net3plus www.net3plus.polhost.pl

Media oddały walkowera czyli jestem najlepszy

 

W dniu 28.09.2003 r. wysłałem do 30 gazet ogólnopolskich i lokalnych mail  proponując w nim pojedynek słowny z tymi gazetami na argumenty. Zasugerowałem im zaczepnie, że się boją starcia ze mną, chcą mnie zbagatelizować, że brak im argumentów, boją się stracić honor, że uważają, iż nie jestem ich godny, czyli mówiąc krótko, rzuciłem im rękawice pod nogi. (Drugi list do gazet)

Oczywiście, mam do tych gazet pełen szacunek i nie uważam wcale, że są złe, a nawet niektóre z nich cenię sobie, a innych po prostu nie znam, lecz chciałem sprawdzić na co je stać. Wyraziłem też w mailu stwierdzenie, że na pewno żadna gazeta się nie odważy, żeby choć spróbować zmierzyć się ze mną i wiecie moi kochani, że nie pomyliłem się.

Sądziłem, że będę mógł zachęcić czytelników do czytania tych śmiałków, którzy się odważą, ale nie było takiego.

Uważam, że zachowały się jak struś, który najlepiej woli schować głowę w piasek i udawać, że nic się nie stało.

Milczenie uznałem, że oddały mi walkowera i czuję się w tym starciu zwycięzcą.

Na koniec chciałem pozdrowić polskie media, a szczególnie te, z którymi chciałem się po przyjacielsku zmierzyć.

Waldemar Wietrzykowski   

Wrocław 29.09.2003

 A oto lista tych, z którymi chciałem się zmierzyć:

Gazeta Wyborcza, Dziennik Zachodni, Gazety Lokalne, Głos Szczeciński, Kurier Szczeciński, Wprost, Słowo Ludu, Gazeta Jarocińska, Gazeta Wrocławska, Słowo Polskie, Rzeczpospolita, Superexpress, Wolna Droga, Gazeta Pomorska, Express Ilustrowany, Głos Wielkopolski, Polska Agencja Prasowa, Odra, Trybuna Śląska, Dziennik Łódzki, Nie, Tygodnik Podhalański, Nowa Trybuna Opolska, Telemagazyn, AZ Polonia.

  1  2  3  4  5

Autorzy: Redakcja strony, tekst i rysunki czarno-białe: Waldemar Wietrzykowski, rysunki kolorowe: Roman Wietrzykowski - lat 12