Z życia wzięte

16.06.2004

Wrocław, POLAND

 Do strony głównej

Waldemar Wietrzykowski      kontakt © 2003  net3plus www.net3plus.polhost.pl

Najwyższa reaktywność w sieci 


Kiedy po raz pierwszy pojawił się mój serwis w wyszukiwarkach, zauważyłem, że jedna z wyszukiwarek t.j. Szukacz ciągle śledzi i zmienia opisy linków do stron mojego serwisu stosownie do aktualnej ich wersji. Jest to dla mnie bardzo wygodne, ponieważ w wyszukiwarce mam w krótkim czasie takie opisy, jakie sobie zaplanowałem, podczas gdy inne wyszukiwarki, są bardzo mozolne w tych względzie i bardzo długo pokazują nieaktualne już opisy (chociaż wysyłałem nawet do nich sygnały o ponowną ich aktualizację).

Ponadto mój serwis w Szukaczu jest bardzo dobrze poindeksowany i wyczerpująco przedstawiony. Krótko mówiąc, jestem bardzo zadowolony z usługi jaką świadczy Szukacz nie tylko dla projektantów stron, ale i zwiedzających internautów dostarczając im najbardziej aktualne listy stron wyszukane w sieci.

Z powyższego względu polecam wyszukiwarkę Szukacz. Jeżeli chcesz mieć najświeższe informacje w sieci o szukanych stronach korzystaj z wyszukiwarki Szukacz.

Waldemar Wietrzykowski 

 

  1  2  3  4  5

Autorzy: Redakcja strony, tekst i rysunki czarno-białe: Waldemar Wietrzykowski, rysunki kolorowe: Roman Wietrzykowski - lat 12