Z życia wzięte

20.09.2003

Wrocław, POLAND

 Do strony głównej

Waldemar Wietrzykowski      kontakt © 2003  net3plus www.net3plus.polhost.pl

Pierwszy komentarz

 

W dniu 19.09.2003 r. otrzymałem bardzo pochlebny  dla mnie list elektroniczny z Kanady od serdecznego przyjaciela o następującej treści:

 
 

Cześć Waldek,

Właśnie skończyłem czytać Twój felieton pod tytułem "Maksymalizacja Zysku" i jest to jeden z najlepszych kawałków jakie przeczytałem.

Masz bracie talent pisarski, a autorzy rysunków niewątpliwie talent plastyczny pełen dowcipu i unikalny styl, który bym zachował w przyszłych rysunkach jako sygnaturę artysty.Na Twoim miejscu przesłał bym ten artykuł wraz z rysunkami nie tylko do SKM, czy jak tam się nazywa, ale również do czołowych gazet i czasopism. Wielu sfrustrowanych ludzi z zapałem i satysfakcją przeczyta ten felieton. Ty możesz ich poprosić o podobne artykuły, czy tylko rysunki, które możesz zamieścić na swojej stronie, jak również przekazać do zainteresowanych (opisywanych) firm i instytucji. W ten sposób przy odrobinie szczęścia i reklamy, Twoja strona może stać się popularnym ośrodkiem obrony konsumenta /petenta /klienta /obywatela /kobiety /ucznia /dziecka ... a przy okazji i świetną stroną humorystyczną, która będzie nie tylko broniła ludzi, ale również zarabiała przez zamieszczanie reklam i pobieranie opłat od gazet i czasopism zainteresowanych świetnymi kawałkami. A powinny być świetne bo będą żywe i powiedziane od serca. Warunek powodzenia - wszystkie musza być dowcipne i pozbawione chamstwa. Kto wie, z podobnego materiału może się zrodzić tygodnik albo ksiażka.

Jeszcze raz gratuluję pomysłu.

Pozdrawiam

KANADA 19-09-2003


Bardzo lubię pochwały bo one jeszcze bardziej - jak powiedział Piszczyk w "Zezowatym szczęściu" - zmuszają mnie do jeszcze większej pracy. Toteż wysłałem maile gdzie się da. Do wszystkich moich przyjaciół, do moich współpracowników w Urzędzie Miejskim Wrocławia oraz do kilkunastu czołowych gazet w całej Polsce, ze wskazaniem na moją stronę z tym artykułem. Do artytułu dołączyłem zgodę na jego publikację i przetwarzanie.

Waldemar Wietrzykowski

  1  2  3  4  5  6  7  8

Autorzy: Redakcja strony, tekst i rysunki czarno-białe: Waldemar Wietrzykowski, rysunki kolorowe: Roman Wietrzykowski - lat 12