Z życia wzięte

04.11.2003

Wrocław, POLAND

 Do strony głównej

Waldemar Wietrzykowski      kontakt © 2003  net3plus www.net3plus.polhost.pl

Nowy adres strony net3plus


Stronę net3plus udostępniłem po raz pierwszy w dniu 14.09.2003 pod adresem www.net3plus.dynu.com. Następnie w dniu 12.10.2003 r. w celu zapewnienia szybkiego ładowania się strony uruchomiłem dodatkowy adres www.net3plus.kom.pl. Po pewnym czasie zrezygnowałem z domeny www.net3plus.dynu.com  ponieważ były chwile, że była ona nieczynna, lub czas dostępu do niej był nieraz bardzo długi..

Dzięki uprzejmości firmy "Polhost" strona net3plus jest od dzisiaj udostępniania pod adresem www.net3plus.polhost.pl . Ładowanie strony z pod tego adresu jest o wiele szybsze. Adres ten staje się też od dzisiaj oficjalnych adresem net3plus. Chciałem przy okazji podziękować firmie "Polhost" za wysoką jakość i fachowość świadczonych usług internetowych. Podaję adres internetowy głównej strony firmy "Polhost": www.atena.polhost.pl. Naprawdę, ci chłopacy bardzo dużo wiedzą i są bardzo dobrzy w technice internetowej oraz mają ambitne plany dalszego rozwoju sieci osiedlowej w naszym mieście Wrocławiu. Polecam ich. 

  1  2  3  4  5  6  7  8

Autorzy: Redakcja strony, tekst i rysunki czarno-białe: Waldemar Wietrzykowski, rysunki kolorowe: Roman Wietrzykowski - lat 12