Z życia wzięte

11.10.2004

Wrocław, POLAND

 Do strony głównej

Waldemar Wietrzykowski      kontakt © 2003  net3plus www.net3plus.polhost.pl

 Net3plus w wyszukiwarkach Google,Szukacz i Onet


Jak pierwszy raz spotkałem się z internetem, zacząłem korzystać z możliwości InfoSeek. Już nie pamiętam skąd się dowiedziałem o istnieniu tego kompaktu. Dostarcza on bardzo dużo pożytecznych narzędzi, zintegrowanych w jednym miejscu. Można znaleźć tu dostęp do najbardziej znanych wyszukiwarek Netsprint, Google, WP, Netoskop, Gooru, Szukacz , Onet, z możliwością zgłoszenia na nich swojej strony. Są tu też uniwersalne bramki SMS i wiele innych rzeczy. Cieszę się, że jest kompakt InfoSeek, który bardzo dużo mi pomógł.

W przypadku Netsprint odsyłam wszystkich do mojego artykułu, który możemy znaleźć tutaj. Jedynie tutaj powiem, że jest to najlepsza wyszukiwarka dla polskiej domeny .pl.

Wyszukiwarka Google jest mercedesem wśród innych światowych wyszukiwarek. Nie potrzebuje już żadnej reklamy. Polecił mi ją bliski z Kanady i jestem mu za to wdzięczny. Używam ją od tej pory cały czas i uważam za wielkie wyróżnienie się na niej znaleźć.

Szukacz jest również bardzo dobrą wyszukiwarką. Dogłębnie prześwietlił mój serwis net3plus i zamieścił bardzo szczegółową listę linków do moich stron. Można to zobaczyć przy szukaniu słowa net3plus. Byłem pozytywnie zaskoczony gdy to zobaczyłem.  

Z Onet-em spotkałem się już wcześniej, kiedy specjaliści z Onet-u wykazali bardzo dużą fachowość, znajomość rzeczy i szybką reaktywność, gdy poprosiłem ich o pomoc.

Sądzę, że nie należy się zbyt mocno przywiązywać do jednej wyszukiwarki, a korzystać z różnych, bo każda na coś swoistego, czego inna nie posiada i każda stara się wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania.

Waldemar Wietrzykowski

 

  1  2  3  4  5  6  7  8 

Autorzy: Redakcja strony, tekst i rysunki czarno-białe: Waldemar Wietrzykowski, rysunki kolorowe: Roman Wietrzykowski - lat 12