Z życia wzięte

31.11.2006

Wrocław, POLAND

 Do strony głównej

Waldemar Wietrzykowski      kontakt © 2006  net3plus www.net3plus.lanet.wroc.net

 Net3plus pod nowym adresem www.net3plus.lanet.wroc.net


Serwis Net3plus w lipcu 2006 r. zmienił adres z www.net3plus.polhost.pl  na www.net3plus.lanet.wroc.net. Nie jest to dla mnie okres, z którego mógłbym się cieszyć. Z tej zmiany, niezależnej ode mnie, miałem dużo kłopotów, ponieważ wyszukiwarki posiadały jeszcze odniesienia do starych  adresów www.net3plus.polhost.pl, w tym przypadku pustych. Kłopoty te trwają jeszcze do dziś, ponieważ wyszukiwarki ciągle posiadają odniesienia nie tylko do nowego, ale i do starego adresu. Dla nowego adresu, serwis nie został jeszcze w całości przez te wyszukiwarki przeindeksowany i wiele tematów nie jest jeszcze dostępnych przy wyszukiwaniu. Ponadto, niektóre serwisy powoływały się na tematy poruszane przez net3plus i dawały odniesienia do starych adresów. Przy okazji muszę powiedzieć, że przyzwyczaiłem się już do starego adresu i zmianę przyjąłem z niechęcią. Zauważyłem też ciekawą rzecz. Wyszukiwarki dziwnym trafem omijają mój temat dotyczący mobbingu z pracy. Chciałbym mieć nadzieję, że to jest tylko przypadek.

Muszę pochwalić wyszukiwarkę Google, w której autorzy udostępnili narzędzia, przy pomocy których można było przeprowadzać korekty w sposób zamierzony przez autora serwisu.internetowego, między innymi usuwanie nieaktualnych już linków.    

Waldemar Wietrzykowski

 

Autorzy: Redakcja strony, tekst i rysunki czarno-białe: Waldemar Wietrzykowski, rysunki kolorowe: Roman Wietrzykowski - lat 12